Jebao DCP-6500 z kontrolerem

Producent: Jebao

Nowy

419,00 zł

Więcej informacji

Jebao DCP-6500 z kontrolerem

DCP-6500 wyposażona jest w szereg praktycznych rozwiązań mających na celu ułatwienie obsługi oraz zapewnieniu wysokiej jakości oraz trwałości.Energooszczędny silnik jest bardzo dobrze wyciszony oraz nie generuje nadmiernych wibracji.

Napęd przenoszony jest na wirnik za pomocą ceramicznej osi co znacznie wydłuża żywotność urządzenia. Ponadto konstrukcja DCP-6500 nie zawierażadnego elementu wykonanego z miedzi. Pompa posiada automatyczne zabezpieczenie przed pracą "na sucho", bez wody, likwidując tym samym ryzykozwiązanych z tym awarii. Dodatkowo urządzenie posiada mechanizm odcinający zasilanie pompy w razie zablokowania wirnika.

Za pomocą kontrolera pompy DCP-6500 możliwe jest ustawienie wydajności z jaką pracuje urządzenie w 70 różnych pozycjach (od F030 do F100).
br />
Najważniejsze różnice pomiędzy pompami z serii DCT/DCS a DCP- zastosowanie muf zamiast króćców przyłączeniowych. Pompy z serii DCP wklejamy bezpośrednio do hydrauliki PCV za pominięciem silikonowego węża.- sterownik z 70 stopniową regulacją- możliwość pracy poza wodą jako pompa przepływowa (bez zanurzenia w wodzie)


Dane techniczne:
Moc: 55W
Wydajność: max 6500l/h (w 70 poziomach)
Maksymalne podnoszenie słupa wody: 4,5m
Wymiary: 196x104x163 (dł. x szer. x wys.)

16 Innych produktów w tej kategorii