Dozownik akwarystyczny Doser AT-1 PLUS Podgląd

Dozownik akwarystyczny Doser AT-1 PLUS

Nowy


Producent:


Ten produkt nie jest już dostępny

599,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Dozownik akwarystyczny Doser AT-1 Plus


Doser AT-1 Aqua-Trend to trzykanałowy, kompaktowy dozownik akwarystyczny umożliwiający codzienne dozowanie płynów według schematu określonego przez użytkownika. Dozownik rekomendowany jest do zastosowań w których zachodzi potrzeba cyklicznego, codziennego uwalniania dawek o tej samej objętości, niezastąpniony do suplementacji metodą Ballinga.
Najważniejsze cechy tego urządzenia to niebywała łatwość programowania, inteligentny system optymalizujący harmonogram uwalniania dawek "ISPD" , pompy perystaltyczne o dużej wydajności, perfekcyjna kalibracja, monitoring zużycia płynów, niewielkie wymiary, możliwość rozbudowy o dodatkowe trzy kanały dozowania.
Opis funkcjonalności:

- Czytelny wyświetlacz LCD, oraz czteroprzyciskowa klawiatura sterująca.

- 24 godzinny zegar czasu rzeczywistego: urządzenie funkcjonuje w oparciu o rzeczywisty, aktualny czas zaprogramowany przez użytkownika.

- Menu w języku polskim lub angielskim.

- Możliwość włączenia/wyłączenia dźwięku.

- Kalibracja pomp perystaltycznych: urządzenie umożliwia perfekcyjną kalibrację wydajności każdej z pomp (jest to niezmiernie istotne ponieważ rzeczywista wydajność pomp może się zmieniać w zależności od wysokości podnoszenia cieczy, gęstości i lepkości dozowanego medium)

- Planowanie: urządzenie umożliwia zaprogramowanie ilości dawek w ciągu doby i objętości tych dawek dla każdej pompy, przy czym dzięki inteligentnemu systemowi optymalizacji dawek "ISPD", zadanie użytkownika sprowadza sie jedynie do wprowadzenia ilości dawek w dobie i określenia sumarycznej dobowej dawki, dozownik podzieli dobową dawkę na 1,2,6,12, lub 24 równe części i uruchomi pompy w równych odstępach czasu w taki sposób aby wykluczyć możliwość pracy kilku pomp jednocześnie, dawki będą uruchamiane codziennie.

- Tryb pracy: istnieje możliwość manualnego włączenia/wyłączenia pompy, lub ustawienie trybu automatycznego w którym pompy załączane są zgodnie z harmonogramem.

- Zużycie: urządzenie umożliwia kontrolę zużycia dozowanych płynów, użytkownik określa pojemność opakowania z którego pobierany jest płyn, kiedy płyn z opakowania zostanie zużyty w objętości około 90% użytkownik jest informowany o tym fakcie sygnałem akustycznym, oraz stosownym komunikatem na wyświetlaczu LCD.
Opakowanie zawiera:

- dozownik AT-1
- zasilacz 12V, 2A
- menzurka kalibracyjna
- uchwyt wężyków
- 4 metry węża Blue Snake

Dane techniczne:

- ilość kanałów: 3

- ilość dawek w ciągu doby: 1,2,6,12,24

- wydajność pomp: około 60ml/min

- minimalna dawka jednorazowa: 0,1ml

- maksymalna dawka jednorazowa: 200ml

- minimalna dawka dobowa: 0,1ml

- maksymalna sumaryczna dawka dobowa: 4800ml

- wymiary : 158x156x61

- masa: 320g

- napięcie zasilania 12VDC

- pobór mocy: max 5W

Produkt objęty jest 24 miesięczną gwarancją producenta.

Akcesoria

8 Innych produktów w tej kategorii