Lampa LED Spectra Optima X2 Podgląd

Lampa LED Spectra Optima X2

Nowy


Producent:


1 399,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Aqua-Trend Spectra Optima X2 - 132 WZainstalowane w lampach diody led wyposażone zostały w soczewki o kącie świecenia 90° dzięki czemu lampy są zdolne efektywnie oświetlić obszar 60x60cm generując przy tym przepiękne bliki.

Do sterowania Lampami Spectra Optima wykorzystano łączność bezprzewodową. Dzięki wbudowanemu modułowi wi-fi, oraz dedykowanym, darmowym aplikacjom Android i IOS użytkownik ma możliwość dowolnego konfigurowania mocy świetlnej każdego z czterech kanałów lampy, programowania wschodów i zachodów słońca, faz księżyca, symulowania przechodzenia chmur oraz burz.

W lampach wykorzystano ultra ciche chłodzenie aktywne, które utrzymuje temperaturę na optymalnym poziomie i zapewnia diodom LED odpowiednie warunki pracy.

Przewidziano dwa warianty łączenia lamp do oświetlania większych powierzchni, jednym z nich jest dołączanie dowolnej ilości lamp w wersji X2 (slave) do lamp w wersji X1 (master). Połączenie w ten sposób powoduje że wszystkie lampy realizują program zapisany w lampie master. Drugim sposobem jest użycie wielu lamp X1 np. w celu uzyskania różnych stref oświetlenia nad zbiornikiem, taka konfiguracja możliwa jest dzięki aplikacji umożliwiającej łączenie się i programowanie każdej lampy z osobna przy pomocy tylko jednego smartfona.Zestaw zawiera:

- Lampę Spectra Optima

- Wbudowany moduł wi-fi (tylko w wersji X1 master)

- Przewody do łączenia modułów (tylko w wersji X2 slave)

- Uchwyt do powieszenia lampy na krawędzi zbiornika

-Zasilacz sieciowy

-Instrukcję obsługi

-GwarancjęDane techniczne:

Moc świetlna: 132W

Moc pobierana:max100W

Napięcie zasilania: 24V (poprzez zasilacz sieciowy 230V)

Moduły: Osram, Bridgelux, Cree

Strumień świetlny: 1600lm

Kąt świecenia: 90°

Waga: 1kg

Żywotność: 50000h

Wymiary: 120x145mm

Temperatura pracy: -20 - 40°C

Produkt objęty 24 miesięczną gwarancją producenta

13 Innych produktów w tej kategorii