Odpieniacz Storm 700 Podgląd

Odpieniacz Storm 700

Nowy


Producent:


1 778,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Storm 700 to odpieniacz wewnętrzny w budowie pełnego stożka przeznaczony do pracy w zbiornikach o pojemności od 600-800L.Storm to seria wyjątkowych odpieniaczy zaprojektowanych zgodnie z najnowszymi trendami i najnowszym stanem wiedzy w akwarystyce morskiej.
Odpieniacze Storm to suma różnych rozwiązań stosowanych na przestrzeni ostatnich kilkunastu lat, dlatego zapewniają one najwyższy poziom sprawności odpieniania przy jednoczesnym niskim zużyciu energii elektrycznej.

Solidna konstrukcja i estetyka to kolejne atuty produktu. Do budowy odpieniaczy Storm stosowany jest najwyższej jakości akryl o grubości od 4 do 20mm ( w zależności od modelu), wszystkie elementy wykonane są z najwyższą starannością i są doskonale spasowane. Przemyślana konstrukcja umożliwia całkowite rozłożenie komory reakcyjnej.

Nie można pominąć również wysokiej kultury pracy, którą odpieniacze zawdzięczają zastosowaniu bardzo cichych pomp mieszających, nowoczesnych tłumików zasysanego powietrza oraz elementów antywibracyjnych.

Storm 700 to odpieniacz wewnętrzny w budowie pełnego stożka przeznaczony do pracy w zbiornikach o pojemności do 900L jest to jego rzeczywista, niezawyżona wydajność. Odpieniacz wyposażony jest w bardzo wydajną i ekonomiczną zarazem pompę DC z dziesięciostopniową regulacją mocy, funkcją zatrzymania na czas karmienia, oraz wirnikiem igiełkowym.

Odpieniacz wyposażony jest w absolutnie innowacyjny system awaryjnego wyłączenia pompy, dzięki czujnikowi zainstalowanemu w kubku pompa odpieniacza zostaje wyłączona w momencie przekroczenia dopuszczalnego poziomu nieczystości, mechanizm ten zapobiega przedostaniu się nieczystości do obiegu wody w akwarium. Awaryjne wyłączenie pompy sygnalizowane jest głośnym sygnałem akustycznym i zaświeceniem diody LED, ponowne uruchomienie pompy wymaga zresetowania urządzenia.Dane techniczne:

Pompa: DCS o wydajności 4000L/H

Pobór mocy: max 30W

Pobór powietrza : max 1000L/H

Wymiary: 260x260x530mm

Zalecany poziom wody : 190-230mm
Wyposażenie:

- Kompletny odpieniacz
- Pompa wraz ze sterownikiem
- System awaryjnego wyłączenia pompy
- Instrukcja w języku polskim

14 Innych produktów w tej kategorii