Odpieniacz Storm 1200 Podgląd

Odpieniacz Storm 1200

Nowy


Producent:


2 916,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Storm 1200 to odpieniacz wewnętrzny w budowie półstożka przeznaczony do pracy w zbiornikach o pojemności od 1100-1300L. Odpieniacze Storm to suma różnych rozwiązań stosowanych na przestrzeni ostatnich kilkunastu lat, dlatego zapewniają one najwyższy poziom sprawności odpieniania przy jednoczesnym niskim zużyciu energii elektrycznej.

Solidna konstrukcja i estetyka to kolejne atuty produktu. Do budowy odpieniaczy Storm stosowany jest najwyższej jakości akryl o grubości od 4 do 20mm ( w zależności od modelu), wszystkie elementy wykonane są z najwyższą starannością i są doskonale spasowane. Przemyślana konstrukcja umożliwia całkowite rozłożenie komory reakcyjnej.

Nie można pominąć również wysokiej kultury pracy, którą odpieniacze zawdzięczają zastosowaniu bardzo cichych pomp mieszających, nowoczesnych tłumików zasysanego powietrza oraz elementów antywibracyjnych.

Storm 1200 to odpieniacz wewnętrzny w budowie pełnego stożka przeznaczony do pracy w zbiornikach o pojemności od 1100-1300L jest to jego rzeczywista, niezawyżona wydajność. Odpieniacz wyposażony jest w bardzo wydajną i ekonomiczną zarazem pompę DC z sześciostopniową regulacją mocy, funkcją zatrzymania na czas karmienia, oraz wirnikiem igiełkowym.

Odpieniacz wyposażony jest w absolutnie innowacyjny system awaryjnego wyłączenia pompy, dzięki czujnikowi zainstalowanemu w kubku pompa odpieniacza zostaje wyłączona w momencie przekroczenia dopuszczalnego poziomu nieczystości, mechanizm ten zapobiega przedostaniu się nieczystości do obiegu wody w akwarium. Awaryjne wyłączenie pompy sygnalizowane jest głośnym sygnałem akustycznym i zaświeceniem diody LED, ponowne uruchomienie pompy wymaga zresetowania urządzenia.Dane techniczne:

Pompa: DC o wydajności 5000L/H

Pobór mocy: max 40W

Pobór powietrza : do 1800L/H

Wymiary: 350x290x600mm

Zalecany poziom wody :180-240mm


Wyposażenie:

- Kompletny odpieniacz
- Pompa wraz ze sterownikiem
- System awaryjnego wyłączenia pompy
- Instrukcja w języku polskim

14 Innych produktów w tej kategorii