Odpieniacz białek Storm 100 Podgląd

Odpieniacz białek Storm 100

Nowy


Producent:


272,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Storm100 to odpieniacz wewnętrzny przeznaczony do stosowania w zbiornikach typu nano/mini rafa.

Storm 100 to idealny wybór do zbiorników typu nano i piko reef, to jeden z najczęściej wybieranych odpieniaczy przez początkujących pasjonatów tego wspaniałego hobby jakim jest akwarystyka morska.

Odpieniacze Storm to suma różnych rozwiązań stosowanych na przestrzeni ostatnich kilkunastu lat, dlatego zapewniają one najwyższy poziom sprawności odpieniania przy jednoczesnym niskim zużyciu energii elektrycznej.
Solidna konstrukcja i estetyka to kolejne atuty produktu. Do budowy odpieniaczy Storm stosowany jest najwyższej jakości akryl, wszystkie elementy wykonane są z najwyższą starannością i są doskonale spasowane. Przemyślana konstrukcja umożliwia całkowite rozłożenie komory reakcyjnej.

Nie można pominąć również wysokiej kultury pracy, którą odpieniacze zawdzięczają zastosowaniu bardzo cichych pomp mieszających, oraz nowoczesnych tłumików zasysanego powietrza.

Storm100 to odpieniacz wewnętrzny przeznaczony do stosowania w zbiornikach typu nano/mini rafa o pojemności do 100L. Odpieniacz ten szczególnie dobrze sprawdza sie w zbiornikach w których nie zdecydowano się na zastosowanie sumpa (zbiornika technicznego). Odpieniacz ten wyposażony jest w bardzo wydajną pompę mieszającą AC z wirnikiem igiełkowym.

Dane techniczne:

Pompa: AC o wydajności 730L/H

Pobór mocy: max 9W

Pobór powietrza : max 180L/H

Wymiary: 110x80x360mm

Zalecany poziom wody :180-200mm

7 Innych produktów w tej kategorii