Odpieniacz białek Storm 50 Podgląd

Odpieniacz białek Storm 50

Nowy


Producent:


230,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Storm 50 to odpieniacz wewnętrzny przeznaczony do stosowania w zbiornikach typu nano/mini rafa.

Storm 50 to najmnijszy odpieniacz w ofercie firmy Aqua-Trend, przeznaczony do zbiorników nano i pico reef jest to sprawdzona, pomniejszona konstrukcja Storma 100.

Dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii, rozwiniętych w ciągu ostatnich kilkunastu lat, produkty te zapewniają wysoką skuteczność przy stosunkowo niskim wykorzystaniu prądu. Z pewnością spełnią one wszystkie Państwa wymagania.

Solidna konstrukcja i estetyka to kolejne atuty produktu. Do budowy odpieniaczy Storm stosowany jest najwyższej jakości akryl, wszystkie elementy wykonane są z najwyższą starannością i są doskonale spasowane. Przemyślana konstrukcja umożliwia całkowite rozłożenie komory reakcyjnej


Nie można pominąć również wysokiej kultury pracy, którą odpieniacze zawdzięczają zastosowaniu bardzo cichych pomp mieszających, oraz nowoczesnych tłumików zasysanego powietrza.

Storm 50 to odpieniacz wewnętrzny przeznaczony do stosowania w zbiornikach typu nano/mini rafa o pojemności do 50L. Odpieniacz ten szczególnie dobrze sprawdza sie w zbiornikach w których nie zdecydowano się na zastosowanie sumpa (zbiornika technicznego). Odpieniacz ten wyposażony jest w bardzo wydajną pompę mieszająca AC z wirnikiem igiełkowym.

Dane techniczne:
Pompa: AC o wydajności 600l/h


Pobór mocy: max 8W

Pobór powietrza: max 140l/h


Wymiary: 90x70x350mm

Zalecany poziom wody: 170-190mm

7 Innych produktów w tej kategorii