WYSYŁKA

WYSYŁKA ZWIERZĄT:


1. Zwierzęta sprzedawane przez sklep TwojaRafa.pl są po kwarantannie, zdrowe i przyjmują pokarmy. Wszystkie zwierzęta skarmiamy pokarmami mrożonymi lub/i suchymi. 
2. Minimalna kwota zamówienia to 200 zł (wysyłka PKP) w samych zwierzętach. 
3. Zwierzęta wysyłamy paczką konduktorską ze stacji Częstochowa Gł. 
4. Zwierzęta można odebrać w Częstochowie. 
5. Zwierzęta są pakowane maksymalnie godzinę przed wysyłką (średnio około 30 min. przed planowanym wysłaniem). Zwierzęta umieszczane są w styroboxach, które zabezpieczają je przed zmianą temperatury jak i uszkodzeniami. Każdy termin wysyłki jest ustalany w porozumieniu z Klientem. 
6. Podstawą reklamacji zwierząt są zdjęcia. Bez wykonanych zdjęć żadna reklamacja nie będzie rozpatrywana. 

Dostępność produktów

Staramy się aby wszystkie produkty które fizycznie znajdują się w naszym sklepie były także widoczne w sklepie internetowym - i odwrotnie. Czasem może się zdarzyć że towar jest "w drodze" tj. oczekujemy przesyłki z przedmiotami których zapas się skończył. 

Faktury i paragony

Na każdy towar zakupiony w sklepie www.TwojaRafa.pl otrzymają Państwo paragon lub na życzenie fakturę vat. Dane do faktury proszę wpisać w rubryce "dodatkowe informacje" w formularzu zamówienia.

Koszty dostawy

Wysyłamy towar na terenie kraju :

 za pośrednictwem Poczty Polskiej - w zależności od gabarytów i wagi paczki

     - 18-22zł dla paczki nie przekraczającej 10kg

     - 24-30zł dla paczki 10-30kg

za pośrednictwem kuriera

     - 25zł dla paczki do 10kg

     - 34zł dla paczki do 30kg

Wysyłka PKP/PKS - Minimalna kwota zamówienia to 200 zł  w samych zwierzętach.

Zwierzęta wysyłamy paczką konduktorską ze stacji Częstochowa główna.

PKS - 20zł

PKP - 30zł



Czas realizacji zamówień

Przy każdym produkcie zaznaczony jest przybliżony termin wysyłki, który liczymy od chwili potwierdzenia zamówienia. Jeżeli zamówienie składa się z kilku produktów, to liczy się najdłuższy z terminów wysyłki. Staramy się aby paczki były nadawane do klientów w następnym dniu roboczym po złożeniu zamówienia. 
Jeżeli klient zamawia żywe zwierzęta umawiamy się indywidualnie na dogodny dla obu stron termin realizacji. Wysyłamy paczki konduktorskie PKP oraz za pośrednictwem PKS'u - przy bezpośrednim połączeniem z Częstochową.