Koralowce LPS

Koralowce LPS - Large Polyp Scleractinia - czyli wielkopolipowe koralowce twarde. Koralowce te z reguły są bardziej wymagające od koralowców miękkich, potrzebują stabilnych parametrów wody i zróżnicowanej cyrkulacji. Zdarza się iż koralowiec po zakupie nie pompuje się w takim samym stopniu jak w sklepie, należy wtedy pomyśleć o zmianie miejsca w...

Koralowce LPS - Large Polyp Scleractinia - czyli wielkopolipowe koralowce twarde. Koralowce te z reguły są bardziej wymagające od koralowców miękkich, potrzebują stabilnych parametrów wody i zróżnicowanej cyrkulacji. Zdarza się iż koralowiec po zakupie nie pompuje się w takim samym stopniu jak w sklepie, należy wtedy pomyśleć o zmianie miejsca w którym umieściliśmy koralowca. Przy wyborze miejsca należy również pamiętać iż większość koralowców LPS jest dość terytorialna i mogą poparzyć koralowce będące w bezpośrednim ich sąsiedztwie. Najpopularniejsze koralowce LPS to : Acanthastrea, Acanthophyllia, Blastomussa, Echinophyllia, Euphyllia, Lobophyllia, Scolymia, Trachyphyllia, Mycedium oraz Welsophyllia.

Więcej

Koralowce LPS Pozostało 34 produktów

Podkategorie

  • Chalice
  • Koralowce LPS - sprzedane

    Kategoria ta powstała w celu ułatwienia wam poruszania się po naszym sklepie - dzięki temu w poszczególnych kategoriach znajdować się będą tylko koralowce które są dostępne aktualnie w sklepie. Jeżeli szukasz koralowca który jest w tej kategorii napisz do nas wiadomość - postaramy się znaleźć dla Ciebie podobny okaz. 

na stronę
Pokaż 10 - 18 z 34 produktów
Pokaż 10 - 18 z 34 produktów